مسابقات بین‌المللی شطرنج ایرفلوت روسیه آغاز شد

0

مسابقات بین‌المللی شطرنج ایرفلوت روسیه آغاز شد

مسابقات بین‌المللی شطرنج ایرفلوت روسیه در سال 2018، از اول تا نهم اسفندماه در جداول مختلف برای بازیکنان بدون ریتینگ تا اساتید بزرگ، برگزار خواهد شد. این مسابقات با مدیریت شرکت هوایی ایرفلوت روسیه، فدراسیون شطرنج روسیه و فدراسیون جهانی شطرنج در سه جدول جداگانه، برگزار می شود. در جدول A مسابقات 92 بازیکن حضور دارند و در زمان 100 دقیقه برای 40 حرکت اول، 50 دقیقه افزایش زمان برای 20 حرکت بعدی و 15 دقیقه افزایش زمان برای بقیه بازی تا پایان آن، به اضافه 30 ثانیه پاداش از اولین حرکت بازی برای هر بازیکن، برگزار خواهد شد. پرهام مقصودلو، محمد امین طباطبایی، علیرضا فیروزجا و آرین غلامی، چهار شطرنج بازی هستند که از ایران در جدول A این رقابت‌ها حضور پیدا کرده اند.

پرهام مقصودلو

محمد امین طباطبایی

علیرضا فیروزجا

آرین غلامی

دسترسی به سایت نتایج

جدول B مسابقات با حضور 126 بازیکن و با تایم 90 دقیقه برای 40 حرکت اول و 30 دقیقه افزایش زمان برای بقیه بازی تا پایان آن، به اضافه 30 ثانیه پاداش از اولین حرکت بازی برای هر بازیکن، برگزار خواهد شد. در این جدول، ایران نماینده ای ندارد.

دسترسی به سایت نتایج

مسابقات جدول C در زمان 90 دقیقه با 30 ثانیه پاداش زمان برای هر حرکت از ابتدای بازی برای هر بازیکن و با شرکت 92 نفر برگزار خواهد شد و فهام فریدی، تنها نماینده کشورمان است.

فهام فریدی

دسترسی به سایت نتایج

ارسال پاسخ